top of page
40142248_483609118781337_908748493667119

Літні табори для молоді з інвалідністю

У серпні 2018 р. ми провели перший табір для молоді з інвалідністю. Це був фантастичний досвід для молодих людей зі Знам'янки і для нас. Ми бачимо, наскільки важливо людям з інвалідністю виходити з ізоляції і бачити реальне життя поза межами інтернату. Звичні для нас речі – їздити в маршрутці, ходити в магазин, готувати собі обід – комусь із них даються важче, комусь легше. Але з таким досвідом всі вони навіть за десять днів табору стали більш самостійними та впевненими в собі.
Під час перебування у таборі наші молоді люди відпочивали на річці Рось, ходили у походи, навчалися практичному рахуванню та ходили за покупками у магазин та на базар, вчилися розраховуватися грошима та обирати товари, вивчали правила поведінки на природі та у надзвичайних ситуаціях, вчилися готувати різні страви, сервірувати стіл та засвоювали правила етикету та ще багато іншого та цікавого відбулося під час заїзду.
Підтримати проведення наступного табору, темою якого буде базова комп’ютерна грамотність, Ви можете перерахувавши благодійний внесок на рахунок Фонду, зробити пожертву онлайн або скористатись PayPal.

bottom of page