• krokvperedfond

Відкриття швейної майстерні у Знамянському дитячому будинку

Проект «Швейна майстерня» в Знам’янському дитячому будинку інтернаті було реалізовано в червні-листопаді 2016 року.

Для комфортних занять із дітьми,  відремонтували приміщення – вирівняли стіни, переклеїли шпалери. Замовили та виготовили ергономічні столи, стільці, та підставки, за якими можуть працювати, зокрема, діти в інвалідних візках. Для роботи закупили дві сучасні швейні машинки Janome, вишивальну машинку Janome та оверлок Brother. Дитячий будинок також встановив у майстерні подаровану спонсорами в”язальну машину, яку досі не використовували через відсутність повноцінної майстерні. Відтак у трудовій майстерні тепер з”явилась можливість як проводити навчальні заняття із основ швейної справи, так і повноцінно працювати дітям, котрі вже опанували такі навички.

Педагог з трудового навчання пройшла тренінг у Києві – із основ навчання дітей з комплексними вадами основ шиттю, вишиванню та безпеки праці.

Майстерня стала приємною несподіванкою для старших дівчат, які полюбляють займатися рукоділлям. Відкрита в Знам”янському інтернаті майстерня, з одного боку сприятиме більш якісному проведенню занять із трудотерапії, і водночас – дозволить забезпечити дітей, наприклад, власноруч пошитими вишиванками, в яких вони виступають на святкових заходах чи зв”язаними речами, які вони зможуть надалі продавати на благодійних ярмарках. На заощаджені під час реалізації кошти  фонд “Крок вперед” планує закуповувати нитки, зокрема для в”язання, тканини, ножиці і інші витратні матеріали упродовж року.

Ми щиро вдячні за наданий грант Львівській Освітній Фундації.

Sewing workshop has been recently opened in Znamyanka orphanage for disabled children. Thanks to Lviv Educational Foundation, we were able to purchase 2 sewing machines ,overlock and embroidery machine. The room was also renewed and ergonomic furniture was purchased. New sewing workshop will help older girls to learn new skills and improve their lives.7 переглядів

Останні пости

Дивитися всі